bokow_logo_300
bokow-logo-menu

Wiosenne sprzątanie Bukowa – relacja.

Wiosenne sprzątanie Bukowa – 23 kwietnia 2022 rok.

Akcja   “PosprzątaMyMałopolskęNaWiosnę” odbyła się również w Bukowie.

W tegoroczną akcję sprzątania Gminy włączyli się  mieszkańcy wszystkich Sołectw, dając tym samym wyraz, że leżą im na sercu problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska. W dniu 23 kwietnia 2022 roku do akcji sprzątania Bukowa stawili się członkowie Rady Sołeckiej, mieszkańcy wsi, młodzież i dzieci pod opieką rodziców, uczniowie Szkoły Podstawowej wraz ze swoimi wychowawcami oraz członkowie OSP Buków.

Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na problem śmieci, porzucanych w przydrożnych rowach, na terenach zielonych i w miejscach spacerowych. Ze względu na panującą pandemię w naszym sołectwie przez okres dwóch lat – akcje wspólnego sprzątania zostały zaniechane. Po zakończeniu sprzątania odbyło się spotkanie integracyjne przy grillu. Jesteśmy przekonani, że takie akcje wpływają pozytywnie na stosunki sąsiedzkie, wzajemne relacje i są okazją do zawarcia nowych znajomości. A to wszystko przy pięknej słonecznej pogodzie, która dopisała w sobotnie przedpołudnie.

Sołtys i Rada Sołecka serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom akcji sprzątania. Podziękowania kierujemy do sprzątających mieszkańców, do Dyrekcji oraz wychowawców i uczniów Szkoły Podstawowej, do Zarządu i Członków OSP w Bukowie, a także do osób prywatnych, którzy w miarę swoich możliwości sprzątnęli tereny przydrożne przy swoich posesjach i najbliższej okolicy. Dziękujemy także Wójtowi Gminy Mogilany oraz pracownikom urzędu  (Baza Usług Komunalnych i Referat Rozwoju  Lokalnego) za wsparcie i pomoc w organizacji i przeprowadzeniu akcji.

Poinformuj innych o tym artykule
Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Email
Informuj mnie o nowościach na stronie

Nasza strona na Facebook'u

Kalendarz PUBLIKACJI
kwiecień 2024
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930