bokow_logo_300
bokow-logo-menu

Szczepimy się bo chcemy być razem

Wójt Gminy Mogilany zachęca do zapoznania się z poniższymi informacjami, dotyczącymi rządowej kampanii #SzczepimySię.

  • „Profilaktyka w praktyce I Małopolska” – Zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na Facebooku zatytułowanego : Profilaktyka w praktyce I Małopolska”

  https://www.facebook.com/Profilaktyka-w-praktyce-I-Ma%C5%82opolska-104814154956329.

Chcesz zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19? Masz pytania dotyczące aplikacji ProteGO Safe? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat Narodowego Programu Szczepień? Tych i wielu innych informacji udzielamy telefonicznie! Każdy ze specjalnych numerów telefonów uruchamialiśmy w różnych momentach epidemii. Dlatego stworzyliśmy zakładkę, w które znajdziesz je wszystkie, pogrupowane w zależności od tematu rozmowy.

  • Sprawdzone dane kontaktowe – dbaj o swoje bezpieczeństwo – korzystaj ze sprawdzonych danych kontaktowych

W Internecie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat epidemii koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Od samego początku zachęcamy wszystkich Polaków do korzystania ze sprawdzonych źródeł. Podobnie jest w przypadku danych kontaktowych, w tym numerów telefonów. Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Niesprawdzony numer telefonu może narazić Cię na wysokie koszty połączenia lub inne niebezpieczeństwa. Dlatego korzystaj tylko z potwierdzonych numerów, które możesz sprawdzić w naszej zakładce.

  • Najważniejsze informacje nie tylko przez telefon

Oprócz specjalnych numerów telefonów i infolinii, odpowiedź na nurtujące Cię pytanie możesz znaleźć na naszych stronach internetowych: www.gov.pl/koronawrus oraz www.gov.pl/szczepimysie.

Na dedykowanych stronach znajdą Państwo m.in.:

    • aktualne zasady i ograniczenia,
    • informacje na temat Narodowego Programu Szczepień,
    • raport szczepień,
    • odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.  
  • Proces szczepieńchcę się zaszczepić – ale jak?

Proces szczepień przebiega etapami, w czterech fazach, i obejmuje wszystkich Polaków, którzy chcą się szczepić. W pierwszej kolejności możliwość zaszczepienia otrzymali pracownicy służby zdrowia
i ośrodków pomocy społecznej, studenci uczelni medycznych oraz seniorzy powyżej 70. roku życia. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym
i zawodowym.

 

Poinformuj innych o tym artykule
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Informuj mnie o nowościach na stronie

Nasza strona na Facebook'u

Kalendarz PUBLIKACJI
maj 2022
PWŚCPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031