bokow_logo_300
bokow-logo-menu

Sołectwo Buków z wyróżnieniem!

W konkursie „MAŁOPOLSKA WIEŚ 2021”, organizowanym przez Województwo Małopolskie – Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w kategorii „MAŁOPOLSKA WIEŚ W SIECI”, Sołectwo Buków zdobyło wyróżnienie za swoją stronę internetową. Znaleźliśmy się w gronie trzech najlepiej ocenionych za aktywność w sieci sołectw Małopolski. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyło Sołectwo Zubrzyca Dolna, natomiast dwa kolejne miejsca przypadły w udziale sołectwom Buków oraz Płaza w Gminie Chrzanów.

Ciesząc się z wyróżnienia, gratulujemy wszystkim pozostałym sołectwom, które znalazły się na podium. Społeczna aktywność w sieci i utrzymywanie własnej witryny internetowej to dzisiaj ciężka praca. Zapraszamy do odwiedzania stron internetowych wszystkich laureatów konkursu, których przedstawiamy w poniższej liście.

Przypomnijmy, że pierwsza witryna internetowa Sołectwo Buków powstała w 2007 roku a w grudniu 2008 roku została wyróżniona 3-cim miejscem w ogólnopolskim konkursie na najlepszą witrynę społeczności lokalnych 3-cim miejscem w ogólnopolskim konkursie na najlepszą witrynę społeczności lokalnych. II Edycja pt.: Europa w każdej gminie. Konkurs organizowany był przez Gazetę Sołecką i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.

W grudniu 2019 roku strona naszego sołectwa została przebudowana technologicznie i strukturalnie, aby spełnić wymogi współczesnych użytkowników. Cieszymy się, że modernizacja strony przyniosła nam wyróżnienie.

Wyróżnienie dla Sołectwa Buków wiąże się dodatkowo z nagrodą pieniężną w wysokości 10.000 złotych. To kolejne zdobyte fundusze dla naszego sołectwa, które zostaną spożytkowane z korzyścią dla mieszkańców naszej społeczności. Już niedługo poinformujemy wszystkich o tym, na co zostanie przeznaczona nagroda.

Wszystkich mieszkańców Sołectwa Buków zapraszamy do udziału we wszystkich możliwych pracach na rzecz lokalnej społeczności.


Na zdjęciu przedstawiciele Rady Sołeckiej podczas prezentowania strony internetowej.

Poinformuj innych o tym artykule
Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Email
Informuj mnie o nowościach na stronie

Nasza strona na Facebook'u

Kalendarz PUBLIKACJI
kwiecień 2024
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930