bokow_logo_300
bokow-logo-menu

Jesienne Liście

Dzięki zaangażowaniu i pomocy mieszkańców wsi Bukowa, możemy dziś podziwiać tak wspaniałe miejsca w centrum wsi, jak ,,Gęsi Rynek”, urządzone tereny gminne z rabatami, miejsca do wypoczynku czy miejsca postojowe do parkowania samochodów w pobliżu Szkoły Podstawowej i remizy OSP. Wszystko to powstało w dużej mierze dzięki pracom mieszkańców sołectwa Buków oraz zaangażowaniu gminy Mogilany w ramach ,,Inicjatywy Lokalnej”. W formularzu wniosku „Inicjatywy Lokalnej’ zapisano, że zakończenie inicjatywy będzie związane z oficjalnym spotkaniem, na które zaproszone zostaną wszystkie osoby zaangażowane w realizację przedsięwzięcia a także władze gminy.

Warto podkreślić, iż sołtys, członkowie Rady Sołeckiej oraz mieszkańcy, w dalszym ciągu i na bieżąco prowadzą prace przy podlewaniu, pielęgnacji i utrzymaniu czystości a także utrzymaniu w należytym stanie zieleńców, rabatów i krzewów. Aktualnie przyszedł czas na porządki jesienne. W dniu 24 listopada 2021 roku, sołtys wsi Wiesław Klimas wraz z członkami Rady Sołeckiej,  p. Jerzym Kucem, p. Władysławem Zasadnim, p. Tomaszem Ligockim oraz z pomocą mieszkańca wsi p. Andrzeja Kwinty, wysprzątali teren wokół Gęsiego Rynku i miejsc do parkowania samochodów, z zalegających liści po opadach jesiennych.

Sołtys oraz członkowie Rady Sołeckiej, zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców Bukowa, dla których istotne znaczenie ma wygląd i poprawa estetyki wsi, o dobrowolne wsparcie swoją pracą podobnych akcji porządkowych. To ważne, aby jak najwięcej mieszkańców angażowało się w tego typu aktywność dla dobra całej wsi, w której mieszkamy.

Poinformuj innych o tym artykule
Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Email
Informuj mnie o nowościach na stronie

Nasza strona na Facebook'u

Kalendarz PUBLIKACJI
lipiec 2024
PWŚCPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031